Vzdělávací kurzy a semináře z oblasti účetnictví a daní

Logo

Kniha návštěv

Prostor pro Vaše připomínky, náměty a ohlasy.

Vložit nový příspěvek

Jméno:
E-mail:
Text zprávy:
(max 1000 znaků)
Opište číslo:
« 9625
/

Seznam příspěvků

Dobrý den,
zajímalo by mě, jestli bude Velký rekvalifikační kurz účetnictví 2010 probíhat i na podzim. Dále bych ráda věděla, jaké existuje další navazující vzdělávání po absolvování tohoto kurzu.
Předem děkuji za odpověď.

Reakce - Ing. Pavel Hanuš, 22. ledna 2010, 23:12

Dobrý den, děkujeme za zajímavý dotaz. Náš rekvalifikační kurz obvykle otevíráme vícekrát za rok, pravidelně vždy začátkem roku (letos začínáme 29. 1. 2010) a potom na podzim (koncem září). Termín podzimního kurzu zveřejňujeme obvykle v létě – v druhé polovině prázdnin. Pokud jde o navazující kurzy, lze využít prakticky všech kurzů z naší nabídky či pochopitelně i konkureční nabídky jiných agentur. Za zmínku rozhodně stojí vzdělávací akce pořádané například Svazem účetních, resp. jeho Institutem vzdělávání, pokročilejším lze doporučit i skvělé kurzy pro veřejnost pořádané členy NÚR (Národní účetní rady), tedy Vysokou školou ekonomickou v Praze, Komorou daňových poradců ČR či Komorou auditorů ČR.

Dobrý den,
v letošním roce jsem maturitní zkouškou ukončila dálkové studium na Obchodní akademii. Můžete mi poradit, který kurz by byl pro mě vhodný pro prohloubení znalostí v účetnictví a daň. problematice? Zda "Velký rekvalifikační kurz účetnictví" nebo kurz "Praktické účtování od A do závěrky".
Jaký je nejzašší termín pro přihlášení na kurz před jeho začátkem?
Mockrát děkuji za odpovědi.

Reakce - Ing. Pavel Hanuš, 10. července 2009, 23:05

Dobrý den, děkujeme za zajímavý dotaz.
Naše kurzy „Praktické účetnictví od A po Závěrku“ a „Velký rekvalifikační kurz ÚČETNICTVÍ 2009 s akreditaci MŠMT“ jsou pokud jde o obsah kurzu velmi podobné. Jako absolventka obchodní akademie tudíž musíte v obou případech počítat s některými pasážemi, které pro Vás budou důvěrně známé a proto snad i trošku nudné (členění aktiv/pasív, teorie účtů atd., což jsou opravdové základy účetnictví probírané na obchodních akademiích v denním studiu ve 2. ročníku).
Samozřejmě rekvalifikační kurz má mnohem větší hodinovou dotaci.
Pokud by Vám šlo opravdu jen o zopakování a připomenutí znalostí získaných při studiu na obchodní akademii, pak je kurz „Praktické účetnictví…“ zcela postačující. Náš „Velký rekvalifikační kurz…“ jde však více do hloubky, obsahuje více příkladů či případových studií, praktických „fíglů“ nebo i techniky zpracování účetnictví na počítači. Navíc je tento kurz zakončen závěrečnou rekvalifikační zkouškou, která někdy bývá nazývána „malou maturitou“.
Pokud byste se tedy chtěla účetní profesi v budoucnu více věnovat, jistě je vhodnější absolvovat celý „Velký rekvalifikační kurz..“ včetně závěrečné zkoušky, která ještě zvýší „sílu“ Vašeho maturitního vysvědčení.
Jde-li Vám jde o utřídění a zopakování znalostí z Vašeho studia na obchodní akademii, úplně postačí kurz „Praktické účetníctví od A po Závěrku“.
Pokud jde o přihlášky, je vhodné přihlásit se nejdéle 1 týden před vypsaným začátkem kurzu, aby se bez problémů stihl celý proces Vašeho zápisu do kurzu, tj. přihláška – úhrada kurzovného – potvrzení zapsání do kurzu. Těšíme se na Vaši účast.

Dobrý den,
nabízí vaše společnost nějaké studentské slevy na kurzy/semináře? Pokud ano, jaké?
Díky

Reakce - Pavel Hanuš, 1. července 2009, 21:29

Děkujeme za Váš dotaz, v současné době jsou ceny našich kurzů stejné pro všechny skupiny zájemců. Studenti často využívají náš kurz „Praktické účetnictví od A po Závěrku“.

|<   <<   <   1 -  2   >   >>   >|

PRAKTICKEUCET­NICTVI.CZ © ParCon & Partner, v. o. s., 2008 – 2024


Prohlášení o používání cookies: tyto webové stránky nepoužívají soubory cookies.